Stavební pozemek pod Orlickými horami

2590000
Prodáno
Rezervace

Chcete bydlet v přírodě a hlavně ve svém? Tak to se pojďte podívat na tenhle velký pozemek, na kterém si můžete postavit třeba svůj vysněný dům.

Nabízím vám pozemek o velikosti 1 300 m2, který se nachází v Doudlebech nad Orlicí. Na pozemku si můžete postavit rodinný dům přesně podle svých představ – díky velké výměře jsou možnosti takřka neomezené a rozhodně nebudete muset s prostorem šetřit. A pokud už svůj domov máte, ale hledáte prostor k podnikání, tak vás určitě potěší, že na pozemku je vypracovaný projekt na výstavbu skladové haly.

Na hranici pozemku je také přivedena elektřina, plyn i kanalizace, takže se nemusíte bát nákladného zřizování přípojek.

V Doudlebech nad Orlicí vám nebude nic chybět. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská i základní škola, lékař, obchod s potravinami i restaurace. Ve větším Kostelci nad Orlicí nebo Vamberku jste za 5 minut a v Rychnově nad Kněžnou do 10 minut. S těmito městy je zde také dobré autobusové spojení. Okolí Doudleb je jednoduše nádherné. Čeká tu na vás výhled na renesanční zámek, Divoká Orlice, spousta krásné přírody a tras pro cyklisty i vodáky. No a na sjezdovce v Orlických horách jste do 35 minut.

Tak se pojďte podívat do fotogalerie.

Lokalita

Doudleby nad Orlicí - ul. Rudé armády

Provozní náklady

Výměra nemovitosti

Celková plocha pozemku 1 300 m2.

Technické parametry

VELKÝ POZEMEK S PROJEKTEM

Pozemek má opravdu štědrou výměru, a to celých 1 300 m2. Možnosti výstavby jsou tu prakticky neomezené – je tedy jen na vás, zda si postavíte rodinný domek, vilu nebo využijete existujícího projektu na skladovou halu.

KRÁSNÉ OKOLÍ

Doudleby jsou tím pravým pro milovníky krásné přírody a klidu. Malý městys ležící na Divoké Orlici je obklopen přírodou a v jeho blízkosti se nachází třeba hrad Potštejn, rozhledna Vrbice, lesopark Lipová stráň nebo obec a zámek Kvasiny.

Půdorysy
No items found.
Galerie

Výpočet hypotéky

ÚDAJE O HYPOTÉCE

5,59
% p.a.

VÝSLEDEK

Nezávazné srovnání zdarma
Vaši nezávaznou poptávku jsem úspěšně přijal, ozvu se co nevidět!
Něco se nepovedlo! Zkuste to prosím ještě jednou.