Finanční SLUŽBY

Většina z nás, obyčejných smrtelníků, si při koupi vlastního bydlení nebo investiční nemovitosti nevystačí jen s vlastními prostředky a bez nutnosti zajištění financování se zkrátka neobejde. Ale sjednat si úvěr, který bude výhodný hlavně pro vás a ne jen pro banku, může být docela oříšek.

A právě od toho jsem tu já. V oblasti finančních služeb se koneckonců pohybuji už víc než devět let, takže vím, jak vše vyřídit rychle a efektivně. Rád vám pomůžu s kontrolou bonity a vyberu tu správnou banku, která vám poskytne úvěr s nejvhodnější výší úroků. Postarám se, aby hladce proběhlo také jeho čerpání. No a samozřejmě vám budu k ruce i při refinancování, když budete potřebovat pojištění nemovitosti nebo třeba poradenství a konzultace v oblasti investic.

Zkrátka vás provedu celým procesem a postarám se o to, že všechno půjde jako na drátkách. No a vy můžete v klidu bydlet nebo třeba pronajímat svoji novou nemovitost.
Jak se říká, může-li se něco pokazit, pokazí se to. A u nemovitostí to platí dvojnásob. Rád vám pomůžu s výběrem pojištění nemovitosti, majetku, domácnosti nebo hypotéky.
Ze zajištění financí na vlastní bydlení či investici si nemusíte dělat vrásky. Najdu vám tu nejvýhodnější variantu přesně podle vašich možností a potřeb.
Úrokové sazby se pořád mění, chvíli rostou, chvíli klesají. Pokud se vám blíží konec fixace, je načase se porozhlédnout okolo a porovnat možnosti. A od toho jsem tady já.
Nemusíte být zrovna Warren Buffett, abyste mohli efektivně zhodnocovat své finance. Ať už si chcete jen odkládat něco stranou nebo máte zálusk na větší projekt, jsem tu pro vás.

Výpočet hypotéky

ÚDAJE O HYPOTÉCE

5,59
% p.a.

VÝSLEDEK

Nezávazné srovnání zdarma
Vaši nezávaznou poptávku jsem úspěšně přijal, ozvu se co nevidět!
Něco se nepovedlo! Zkuste to prosím ještě jednou.