Realitní SLUŽBY

Na prvním dojmu záleží. A právě proto kladu důraz především na přípravu a prezentaci nemovitosti. Protože to, jak vaše nemovitost na klienta zapůsobí na první pohled z fotek a videa může rozhodnout o tom, jak rychle budete mít na stole podepsanou rezervační smlouvu.

Všechny prodávané nemovitosti si projdou tzv. home stagingem, při kterém celý interiér pečlivě naaranžujeme. Jakmile jsou místnosti zútulněné a vyladěné do posledního detailu, vezme vše do rukou profesionální fotograf a kameraman, kteří se postarají o atraktivní fotografie a videoprohlídku co zaujme. Samozřejmostí jsou také 3D půdorysy a texty na míru. A především dobře zpracovaná propagace na sociálních sítích, realitních portálech a mém webu. Nemovitost je totiž potřeba nejen inzerovat, ale také prodávat.

Díky atraktivní prezentaci nemovitost osloví víc zájemců a vy ji tak prodáte rychleji a dost možná i za víc, než byste vůbec možná čekali.

Kvalita

Ať už chcete prodat vilu nebo chatu, u mě můžete vždy počítat se stejně vysokou kvalitou služeb. Mé standardy se zkrátka neodvíjí od typu nemovitosti a výšky provize.

Spolehlivost

Vím, že prodej i koupě nemovitosti jsou velkým životním rozhodnutím a především závazkem. Důvěra klientů je pro mě klíčová, stejně jako profesionální jednání.

Financování

Nemusíte obíhat banky ani pojišťovny. Ve finančních službách jsem jako ryba ve vodě a rád vám pomůžu se zajištěním výhodných podmínek financování či pojištění nemovitosti.

Flexibilita

Nejsem velká realitní kancelář s pobočkou, na kterou musíte osobně přijít, aby se s vámi vůbec někdo začal bavit. Rád přijedu za vámi, ať jste na jakémkoli konci republiky.

Top z nabídky