NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA U HRADCE KRÁLOVÉ - Hrubá stavba

3898000
Prodáno
Rezervace

Hledáte bydlení v okolí Hradce Králové, kam se vejdete i s velkou rodinou? Rádi byste do nového, ale stavět od základů se vám nechce? Tak možná právě na vás čeká novostavba v Jeníkovicích.

Dům je aktuálně ve fázi hrubé stavby a plánované dokončení je v roce 2024. Stojí na pozemku o velikosti 436 m² a velikost zastavěné plochy domu je 156 m². 

Jeho dispozice bude 4+kk a těšit se můžete na tři ložnice, obývák s kuchyní, dvě šatny a komoru, koupelnu s WC a další samostatnou toaletu. Na příjezdové cestě zaparkujete 2 auta a na zahradě vám ještě zbyde místo na terasu s pergolou a bazén.

Dům je z pórobetonu a střecha bude z pálených tašek. Stavba bude splňovat standardy nízkoenergetického bydlení. Elektřina a voda jsou už do domu přivedené a odpad bude řešený septikem. V domě bude vzduchotechnika s rekuperací a podlahové topení. Prodává se ve fázi uzavřené hrubé stavby.

Lokalita

Jeníkovice

Provozní náklady

Výměra nemovitosti

156 m²

Technické parametry

Nízkoenergetická novostavba

Synonymum moderního bydlení? Nízkoenergetický dům! Proč také utrácet za energie, když můžete mít dům, co bude šetřit za vás. Dům má kompaktní nečlenitý tvar, který minimalizuje tepelné mosty. Kromě toho také nadstandardní tepelnou izolaci, efektivní regulaci tepla a větrání s rekuperací tepla. Osazený bude kvalitními okny s izolačním trojsklem. V tomhle domě se zkrátka nebudete muset obávat zdražování energií.

Jeníkovice a okolí

Jeníkovice jsou klidná obec uprostřed krásné přírody, ale k životu vám tu nic chybět nebude. Je tu školka, potraviny a sportovní klub, hřiště i koupaliště, kde můžete trávit volný čas. V okolí je spousta stezek pro pěší i cyklo turistiku a ve 2 km vzdálených Třebechovicích si můžete zajít třeba na dobrý oběd na náměstí. V Hradci jste autem za 15 minut a pokud by se vám nechtělo řídit, z obce odjíždí autobus, který vás tam za půl hodiny doveze.

Půdorysy
No items found.
Galerie

Výpočet hypotéky

ÚDAJE O HYPOTÉCE

5,59
% p.a.

VÝSLEDEK

Nezávazné srovnání zdarma
Vaši nezávaznou poptávku jsem úspěšně přijal, ozvu se co nevidět!
Něco se nepovedlo! Zkuste to prosím ještě jednou.