Investiční stavební pozemek s projektem u Hradce

1695000
Prodáno
Rezervace

Chcete si postavit rodinný dům kousek od Hradce? Přesně podle sebe a se zahradou, kde se vyřádí děti i nadšený zahradník? Nebo snad hledáte investiční příležitost a stavební pozemek s hotovým projektem jsou to pravé pro vaše portfolio? Tak se stavte v Jeníkovicích!

Pozemek o velikosti 679 m2 leží v obci Jeníkovice, jen 2 kilometry od Třebechovic a 15 minut jízdy autem od Hradce Králové. Nečekejte žádnou nudli – pozemek má obdélníkový tvar ideální pro výstavbu rodinného domu s krásnou zahradou. 

Podle územního plánu se pozemek nachází v plochách smíšených obytných, takže stavbě vašeho vysněného bydlení nebude nic bránit. 

Poohlížíte se spíš po investiční příležitosti? Stačí říct. Na pozemek se bez problémů vejde i dvojdům, po kterém se na trhu jen zapráší. Na jeho stavbu je navíc připravený projekt a vše je předjednané na stavebním úřadě.

Na hranici pozemku je přivedená elektřina i plyn a kanalizace je pod přilehlou komunikací. Přímo na pozemku budete mít také vlastní studnu. 

Váš nový dům bude stát přímo uprostřed obce, takže v obchodě, školce nebo na zastávce autobusu budete za minutku. No a pokud by vám něco chybělo, v Třebechovících jste autem za dvě minuty.

Lokalita

Provozní náklady

Výměra nemovitosti

679 m²

Technické parametry

Stavební pozemek uprostřed obce

Máte rádi svůj klid, ale liškám dobrou noc dávat nechcete? Tak to pro vás bude tenhle pozemek úplně ideální. Jeníkovice jsou malá obec zasazená v krásné krajině, ale občanská vybavenost vám tu chybět nebude. 

Hned u domu budete mít potraviny i školku a na zastávce autobusu, který vás doveze do Třebechovic nebo Hradce, jste do dvou minut.

Jeníkovice a okolí

V Jeníkovicích je sportovní klub, hřiště a koupaliště a další možnosti vyžití na vás čekají v blízkém okolí. Všude kolem jsou lesy se stezkami ideálními pro pěší nebo cykloturistiku, rozhledny a zajímavá místa, jako třeba historická Ludvíkova cihelna. 

A až vám po výletě vyhládne, můžete se stavit v některém z mnoha podniků v Třebechovicích nebo zaskočit do Obecního hostince.

Půdorysy
No items found.
Galerie

Výpočet hypotéky

ÚDAJE O HYPOTÉCE

5,59
% p.a.

VÝSLEDEK

Nezávazné srovnání zdarma
Vaši nezávaznou poptávku jsem úspěšně přijal, ozvu se co nevidět!
Něco se nepovedlo! Zkuste to prosím ještě jednou.