Stavební pozemek v Divci u Hradce

2950000
Prodáno
Rezervace

Chcete si postavit rodinný dům v blízkosti Hradce Králové, ale na výstavbu nespěcháte? Nebo snad hledáte ideální příležitost k investici, která vám může přinést velice zajímavé zhodnocení? Tak třeba právě na vás čeká tenhle pozemek!

Pozemek o velikosti 2202 m² se nachází v obci Divec, která leží jen 10 minut jízdy autem od centra Hradce Králové. 

Dle nově schváleného územního plánu je pozemek určený pro zástavbu rodinnými domy. Na stavebním úřadě je již podaná územní studie, která bude zpracována nejpozději na konci roku 2026. Poté si můžete na pozemek přivést inženýrské sítě a začít stavět svůj vysněný dům. 

Pokud vás spíš láká vidina dobře uložených prostředků, určitě vás potěší, že v horizontu 5 let se vaše investice může zhodnotit až o 100 %. Díky štědré výměře pozemku navíc nic nebrání tomu, abyste ho případně rozdělili na dvě samostatné parcely, které můžete prodat nebo využít dle svých představ a možností. 

Obec Divec je velice klidná a veškerou občanskou vybavenost budete mít jen pár zastávek autobusem od domu, na Slezském předměstí.

Lokalita

Provozní náklady

Výměra nemovitosti

2.202 m²

Technické parametry

Pozemek pro rodinné bydlení

Jestli hledáte stavební parcelu, ale z aktuálních cen se vám protáčí panenky, je možná právě tenhle pozemek tím pravým řešením. Od konce roku 2026 na něm totiž budete moct začít stavět dům podle svých představ a navíc v rámci rozšiřování občanské vybavenosti Divce vzniknou v okolí sportovní i dětská hřiště.

Skvělá investiční příležitost

Protože ceny stavebních parcel stále raketově rostou, mohou se vám peníze uložené do pozemku v blízkosti Hradce za pár let krásně zhodnotit. Pozemky mají totiž nízké roční náklady a pokud se po zpracování územní studie pustíte do zasíťování, můžete bez problému dosáhnout až na 40 % zhodnocení.

Divec a okolí

V okolí Divce se bude líbit hlavně milovníkům klidu, přírody a sportu. Jen kousek za domem budete mít rovnou dva rybníky a okolo jsou samozřejmě krásné lesy, do kterých můžete vyrazit na procházku. No a protože přímo z Divce jezdí MHD, stačí nasednout na autobus a za 10 minut jste na Slezském předměstí.

Půdorysy
No items found.
Galerie

Výpočet hypotéky

ÚDAJE O HYPOTÉCE

5,59
% p.a.

VÝSLEDEK

Nezávazné srovnání zdarma
Vaši nezávaznou poptávku jsem úspěšně přijal, ozvu se co nevidět!
Něco se nepovedlo! Zkuste to prosím ještě jednou.