Rodinný dům v Sokolově

Prodáno
Rezervace

Hledáte prostorné bydlení se zahradou, ale vesnice není nic pro vás? Tak co byste řekli na rodinný dům, který se nachází jen 5 minut od centra města Sokolov? Pojďte se na něj podívat!

Nabízím vám dvougenerační rodinný dům s dispozicí 5+1 a se zahradou. Celková podlahová plocha domu je 110 m2 a skládá se z 5 pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Součástí domu je také garáž, prostorná půda a sklep. Dům má dvě patra a nachází se na pozemku o velikosti 446 m2.

V první patře najdete kuchyň o velikosti 13 m2 s půlkruhovým výklenkem ideálním pro umístění jídelního koutu a dva prostorné pokoje s výměrou cca 16 a 18 m2, které aktuálně slouží jako obývací pokoje. V menším z pokojů jsou krbová kamna, ve kterých si můžete v zimě přitopit dřevem. Na patře se nachází také koupelna se sprchou a samostatná toaleta.

Přes chodbu se po schodišti dostanete do druhého patra, které je dispozičně řešeno úplně stejně, jako patro první. Čekají tu na vás tři pokoje, které slouží jako ložnice, a také koupelna s vanou a samostatné WC.

Když budete po schodech pokračovat dál, dostanete se až na půdu, kde je vestavěná místnost sloužící jako sušárna. V domě se nachází i prostorný sklep a garáž, do které můžete bez problému zaparkovat auto.

Dům se nachází v řadové zástavbě pouhých 5 minut pěšky od centra Sokolova. Je umístěn na konci slepé ulice, takže se nemusíte obávat rušného okolního provozu. V blízkém okolí domu je vše potřebné – základní i mateřská škola, supermarket, pošta, poliklinika a dokonce třeba i kulturní dům, bazén nebo sportoviště. A milovníky přírody a sportu určitě potěší, že u Ohře jste cobydup, stejně jako v blízkém lesoparku, cykloparku nebo u potoka v Husových sadech.

Tak se pojďte podívat do fotogalerie.

Lokalita

Sokolov - Jiráskova 1044

Provozní náklady

Celkové náklady jsou 6 000 Kč měsíčně včetně energií. V nákladech se počítá s měsíční zálohou na elektřinu 1 200 Kč,  vodu 800 Kč a plyn 4 000 Kč měsíčně.

Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha domu 110 m², pozemek 446 m2.

Technické parametry

Dům byl postaven ve 30. letech a při poslední celkové rekonstrukci v roce 1986 došlo k výměně rozvodů a instalaci kotle na pevná paliva a na plyn. Vytápění je aktuálně zajištěno plynovým kotlem z roku 2015, ale v případě potřeby je možné také topení dřevem, uhlím či briketami. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, do sklepa je přiveden kabel pro služby kabelových sítí a TV je v současnosti zajištěna satelitem.

PROSTORNÉ BYDLENÍ SE ZAHRADOU

Jestli hledáte dům, do kterého se bez problémů vejde i opravdu početná rodina, jste tu správně. Tenhle dům totiž sloužil jako dvougenerační vila a místa je tu opravdu víc než dost. Dům má výměru 110 m2, jeho dispozice je 5+1 a na každém patře najdete taky samostatnou koupelnu a WC. A pokud by vám náhodou bylo doma někdy i přesto těsno, je tu ještě zahrada, na které si můžete v klidu posedět a odpočinout si.

KLID V BLÍZKOSTI CENTRA MĚSTA

Že klid, rodinný dům a dobrá dostupnost do centra města nejdou dohromady? Ale kdepak! Z tohohle domu to budete mít všude kousek a díky umístění na konci slepé ulice vás navíc nebudou rušit kolony projíždějících aut. V centru jste pěšky za 5 minut a v zámeckém parku nebo na břehu Ohře do 10 minut. V blízkém okolí domu je taky všechno, co potřebujete k životu – od školy, přes obchod až po sportoviště.

Půdorysy
No items found.
Galerie

Výpočet hypotéky

ÚDAJE O HYPOTÉCE

5,59
% p.a.

VÝSLEDEK

Nezávazné srovnání zdarma
Vaši nezávaznou poptávku jsem úspěšně přijal, ozvu se co nevidět!
Něco se nepovedlo! Zkuste to prosím ještě jednou.