Rodinný dům k rekonstrukci v Jeníkovicích

2090000
Prodáno
Rezervace

Hledáte rodinný dům, který byste si mohli zrekonstruovat přesně podle svých představ? Uprostřed přírody, ale jen kousíček od civilizace? Tak jeden takový na vás čeká v Jeníkovicích!

Rodinný dům s výměrou 94 m2 stojí na pozemku o velikosti 816 m2. Je určený ke kompletní rekonstrukci. Pokud ale nechcete shánět řemeslníky a řešit technické záležitosti, rádi vám s ní pomůžeme. 

Do domu je zavedená elektřina a plyn je na hranici pozemku. Odpad bude řešen septikem. Na pozemku je studna, kterou lze využít jako hlavní zdroj vody.

V centru Jeníkovic, kde je obchod i školka, budete autem za 2 minuty. A pokud by vám něco chybělo, od Třebechovic vás dělí jen 4 kilometry a do Hradce Králové to je 15 minut jízdy.

Lokalita

Provozní náklady

Výměra nemovitosti

Technické parametry

Velikost domu: 94 m²

Velikost pozemku: 816 m²

Klidné bydlení uprostřed přírody

Máte rádi svůj klid, ale liškám dobrou noc dávat nechcete? Tak to pro vás bude tahle lokalita úplně ideální. Jeníkovice jsou malá obec zasazená v krásné krajině, ale občanská vybavenost vám tu chybět nebude. V nejbližších potravinách nebo školce v centru obce jste do dvou minut a v Třebechovicích za pět.

Jeníkovice a okolí

V Jeníkovicích je sportovní klub, hřiště a koupaliště a další možnosti vyžití na vás čekají v blízkém okolí. Všude kolem jsou lesy se stezkami ideálními pro pěší nebo cykloturistiku, rozhledny a zajímavá místa. A až vám po výletě vyhládne, můžete se stavit v některém z mnoha podniků v Třebechovicích nebo zaskočit do Obecního hostince.

Půdorysy
No items found.
Galerie

Výpočet hypotéky

ÚDAJE O HYPOTÉCE

5,59
% p.a.

VÝSLEDEK

Nezávazné srovnání zdarma
Vaši nezávaznou poptávku jsem úspěšně přijal, ozvu se co nevidět!
Něco se nepovedlo! Zkuste to prosím ještě jednou.