1+1 v Hradci Králové

2740000
Prodáno
Rezervace

Sháníte něco malého pro sebe nebo na investici? S dobrou dopravní dostupností a vším potřebným hned po ruce? Tak možná právě na vás čeká tenhle byt na třídě SNP v Hradci Králové. 

Nabízím vám byt s dispozicí 1+1 o velikosti 36 m². Byt je v prvním patře a patří k němu sklep. Skládá se z kuchyně, pokoje, chodby, koupelny a samostatného WC.

V kuchyni na vás čeká kuchyňská linka se spoustou úložných prostor vybavená plynovým sporákem a troubou. Díky velkému oknu je kuchyň světlá a vejde se sem i jídelní stůl. Do pokoje bez problémů umístíte sedací soupravu, postel i pracovní koutek. V koupelně je rohová vana a toaleta je oddělená.

Na Slezském předměstí vám nebude nic chybět. Hned u domu je základní a střední škola, potraviny i lékárna jsou vzdálené jen pár kroků. A na větší nákup do OC Orlice park to budete mít 5 minut pěšky. Kromě toho je přímo před vchodem zastávka autobusu, který vás za 5 minut doveze do centra. 

Parkovat můžete přímo za domem nebo na jakémkoli z neplacených míst kolem. 

Lokalita

Provozní náklady

4300,-/měs

Výměra nemovitosti

36 m²

Technické parametry

Vytápění je řešeno dálkovým teplovodem. V bytě je zavedený plyn na vaření.

Praktické bydlení nebo investice

Ať už hledáte malé bydlení pro sebe, svého potomka nebo rodiče, s tímhle bytem nemůžete šlápnout vedle. Byt je praktický, prodává se vybavený a nevyžaduje žádné větší zásahy, takže můžete rovnou bydlet. No a protože poptávka po nájemním bydlení je stále vysoká, můžete byt využít jako skvělou investiční příležitost.

Dobrá dostupnost do centra

Pokud je pro vás důležitá občanská vybavenost a dobrá dostupnost, bydlení na třídě SNP je pro vás jako dělané. Škola, obchod, lékárna… To všechno máte hned u domu. V centru města můžete být do 5 minut, protože přímo před vchodem je zastávka MHD. A jen pár kroků to máte i na zdravotní kliniku nebo do OC Orlice park.

Půdorysy
No items found.
Galerie

Výpočet hypotéky

ÚDAJE O HYPOTÉCE

5,59
% p.a.

VÝSLEDEK

Nezávazné srovnání zdarma
Vaši nezávaznou poptávku jsem úspěšně přijal, ozvu se co nevidět!
Něco se nepovedlo! Zkuste to prosím ještě jednou.